Александър Василев спечели титлата на J200 турнир в Нидерландия – TennisKafe

Тенис анализи - Александър Василев стана двоен шампион на... | Facebook

АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ и АНГЕЛ ВЛАДОВ от ЧЕРНО МОРЕ ЕЛИТ започнаха 2020 със  злато и сребро. | Варна спорт
АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ и АНГЕЛ ВЛАДОВ от ЧЕРНО МОРЕ ЕЛИТ започнаха 2020 със злато и сребро. | Варна спорт

Първо и само в ПИК! Наследникът на Гришо луд по Светлана (снимки) -  Информационна агенция ПИК
Първо и само в ПИК! Наследникът на Гришо луд по Светлана (снимки) - Информационна агенция ПИК

Братовчедът на Григор Димитров върви по неговите стъпки - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Братовчедът на Григор Димитров върви по неговите стъпки - Тенис - Мъже - Gong.bg

Александър Василев и Елизара Янева спечелиха Държавния турнир до 12 години  в Хасково
Александър Василев и Елизара Янева спечелиха Държавния турнир до 12 години в Хасково

MAP Tennis - СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НИ В ХАСКОВО И БРОНЗ ЗА АЛЕКСАНДЪР  ВАСИЛЕВ Шестима наши състезатели взеха участие в турнира от втора категория  на ITF за юноши и девойки до
MAP Tennis - СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НИ В ХАСКОВО И БРОНЗ ЗА АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ Шестима наши състезатели взеха участие в турнира от втора категория на ITF за юноши и девойки до

Бъдеще за родния тенис: Братовчедът на Гришо Александър Василев - Тенис -  Sofia Open 2019 - Gong.bg
Бъдеще за родния тенис: Братовчедът на Гришо Александър Василев - Тенис - Sofia Open 2019 - Gong.bg

Симон Антони Иванов и Александър Василев се класираха за втория кръг на  сингъл на международния турнир по тенис в Пазарджик - БТА
Симон Антони Иванов и Александър Василев се класираха за втория кръг на сингъл на международния турнир по тенис в Пазарджик - БТА

Да вдигаш купи на 12 - как се изгражда един шампион, мечтаещ за топ 10 |  Корнер.dir.bg
Да вдигаш купи на 12 - как се изгражда един шампион, мечтаещ за топ 10 | Корнер.dir.bg

Две български победи на тенис турнира в Пазарджик - Спорт - БНР Новини

Александър Василев Archives - VoiceInSport.bg

Елизара Янева и Александър Василев триумфираха на Тенис Евро...

Аз съм... Александър Василев - Българска национална телевизия

Тенис анализи - Александър Василев (ТК "15:40", гр.София)... | Facebook

Александър Василев и словачка спечелиха титлите на международния турнир до  18 г. на ITF в Санта
Александър Василев и словачка спечелиха титлите на международния турнир до 18 г. на ITF в Санта