Home

плътен музикален Тихоокеански острови бароко тенис таван изтичане пристигане

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина  Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като  загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и

7 българчета се класираха за втория кръг на Бароко Къп 2019 - Бунт

Barocco Winter Cup • Интерактив Тенис

Кристиян Стефанов и Рая Маркова триумфираха на тенис турнир в Хасково -  Kardjali.bgvesti.NET
Кристиян Стефанов и Рая Маркова триумфираха на тенис турнир в Хасково - Kardjali.bgvesti.NET

Тенисисти от 20 държави участват в "Барокко Къп 2019"

Новини
Новини

Тк Бароко приема турнир от сериите Challenger - Тенис - Мъже - Gong.bg

Любен Попов и Николай Кечев са шампионите в ITL Challenger IV - Тенис -  Dsport.bg
Любен Попов и Николай Кечев са шампионите в ITL Challenger IV - Тенис - Dsport.bg

ТК Авеню, гр.Бургас спечели титлата на Държавно отборно първенство за  момчета и момичета до 10 г. в Пловдив - Българска Асоциация на Родителите  на Тенисисти
ТК Авеню, гр.Бургас спечели титлата на Държавно отборно първенство за момчета и момичета до 10 г. в Пловдив - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт | Sofia

Бароко спорт приема втория "Чаленджър" за 2022 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Тенис кортове

Наградиха победителите в турнира Тенис Европа в Хасково

Новини - Българска федерация по тенис

Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното  лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас
Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас

Лора Вълкова от ТК "Тича" стана шампион на двойки на Държавен турнир по  тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Лора Вълкова от ТК "Тича" стана шампион на двойки на Държавен турнир по тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

ТК „Бароко Спорт“ спечели първите две места на Държавно отборно първенство  по тенис за момчета и момичета до 10 г. "РОП 8/10 год. Югозападен регион" -  Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
ТК „Бароко Спорт“ спечели първите две места на Държавно отборно първенство по тенис за момчета и момичета до 10 г. "РОП 8/10 год. Югозападен регион" - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News  - Новинарски сайт
Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News - Новинарски сайт

Състезателният тенис като необходимост за развитието на тенис уменията при  подрастващите - YouTube
Състезателният тенис като необходимост за развитието на тенис уменията при подрастващите - YouTube