Динко Динев се раздава 110% по време на мач

БТА :: Динко Динев приключи участието си на турнир по тенис в Египет

Новини - Българска федерация по тенис

Бургаската тенис надежда Динко Динев: за пътя от детската мечта до Големия  шлем • © Мустак
Бургаската тенис надежда Динко Динев: за пътя от детската мечта до Големия шлем • © Мустак

Тийнейджър от Бургас – новата тенис звезда на България

Динко Динев и Денислава Глушкова са шампионите от Държавното лично  първенство по тенис до 18 години
Динко Динев и Денислава Глушкова са шампионите от Държавното лично първенство по тенис до 18 години

Динко Динев отпадна на Пловдив къп

Статии на тема "динко динев" - Tennis.bg

Младите звезди на България: Динко Динев

Динко Динев със загуба в дебюта си на турнир от Големия шлем – TennisKafe

Тенис анализи - Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) спечели утешителния  турнир 41.Internationale Deutsche Tennismeisterschaften U14, Consolation,  Германия от категория 1 на Тенис Европа. На финала Динко Динев се наложи  над 🇦🇹️ Патрик
Тенис анализи - Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) спечели утешителния турнир 41.Internationale Deutsche Tennismeisterschaften U14, Consolation, Германия от категория 1 на Тенис Европа. На финала Динко Динев се наложи над 🇦🇹️ Патрик

Един от най-големите таланти на родния тенис – бургазлията Динко Динев – ще  участва в основната схема за юноши до 18 години на турнира Australian Open  - "Гласът на Бургас" 98,3 FM
Един от най-големите таланти на родния тенис – бургазлията Динко Динев – ще участва в основната схема за юноши до 18 години на турнира Australian Open - "Гласът на Бургас" 98,3 FM

Тенисист спечели анкетата на Viasport.bg за номер 1 за април

Dinko Dinev ТК "Авеню" беше избран... - Avenue tennis center | Facebook

Динко Динев и Пьотр Нестеров... - Avenue tennis center | Facebook

Росица Денчева и Динко Динев в отборите на ITF - Спорт - БНР Новини

Тенис анализи - Динко Динев и Владимир Попов 🇧🇬️ са шампиони на двойки на  турнира Marsa Tennis Europe 16 & Under, Малта от категория 3 на тенис  Европа! На финала те победиха
Тенис анализи - Динко Динев и Владимир Попов 🇧🇬️ са шампиони на двойки на турнира Marsa Tennis Europe 16 & Under, Малта от категория 3 на тенис Европа! На финала те победиха