Дербито между ЦСКА и Левски от плейофите може да се играе без публика -  Сигурност в новините | SafeNews.bg
Дербито между ЦСКА и Левски от плейофите може да се играе без публика - Сигурност в новините | SafeNews.bg

Атанас Илиев бележи от дузпа - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

Окрилен Левски прегази жалък ЦСКА 1948 на "Герена" - БГ Футбол - efbet Лига  - Gong.bg
Окрилен Левски прегази жалък ЦСКА 1948 на "Герена" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА - Левски, на живо - Topsport.bg

ЛЕВСКИ СОФИЯ vs. ЦСКА / Финален турнир (1-4 място) за момчета под 16 г. /  Мач за 1-2 място - YouTube
ЛЕВСКИ СОФИЯ vs. ЦСКА / Финален турнир (1-4 място) за момчета под 16 г. / Мач за 1-2 място - YouTube

Феновете на ЦСКА и Левски се обстрелваха, поставиха дербито под въпрос  (ВИДЕО) - efbet Лига - Dsport.bg
Феновете на ЦСКА и Левски се обстрелваха, поставиха дербито под въпрос (ВИДЕО) - efbet Лига - Dsport.bg

Левски - ЦСКА (07 юни 2023) - efbet Лига - Livescore - Gong.bg

LIVE) ЦСКА vs. Левски София - финален турнир от ДП за прекадети  (25.06.2022) - YouTube
LIVE) ЦСКА vs. Левски София - финален турнир от ДП за прекадети (25.06.2022) - YouTube

ЦСКА - ЛЕВСКИ - НА ЖИВО | ЦСКА - ЛЕВСКИ - НА ЖИВО | By Радио Парти Микс |  Facebook
ЦСКА - ЛЕВСКИ - НА ЖИВО | ЦСКА - ЛЕВСКИ - НА ЖИВО | By Радио Парти Микс | Facebook

Равенство в голямото дерби на българския футбол, сериозно напрежение по  трибуните с пострадали - YouTube
Равенство в голямото дерби на българския футбол, сериозно напрежение по трибуните с пострадали - YouTube

Кой ще спечели в лондонското дерби между сини и червени?

Левски се сгромоляса в Стара Загора - на живо след успеха на Берое с 2:1

ПредиКръга Левски - ЦСКА-София [ТЛ269] - YouTube

Купа на България: ЦСКА отива в Балчик, Левски - в Русе - bTV Спорт

Шампионска селекция за ЦСКА и СПЕЦИАЛЕН QUIZ NIGHT в CSKA FAN TV - YouTube

Стойчо Младенов гласи промени в състава на ЦСКА? - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Стойчо Младенов гласи промени в състава на ЦСКА? - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Време е за горещо дерби - на живо с всичко любопитно преди ЦСКА - София -  Левски - YouTube
Време е за горещо дерби - на живо с всичко любопитно преди ЦСКА - София - Левски - YouTube

ЦСКА 1948 вкара феновете си в ''кухнята'' на победата срещу Левски (ВИДЕО)  - ЦСКА 1948 - Dsport.bg
ЦСКА 1948 вкара феновете си в ''кухнята'' на победата срещу Левски (ВИДЕО) - ЦСКА 1948 - Dsport.bg

Sportal Studio Live": Невероятен гол в 95-та минута донесе престижно  равенство на Левски срещу Айнтрахт
Sportal Studio Live": Невероятен гол в 95-та минута донесе престижно равенство на Левски срещу Айнтрахт

Стриймове без досадни реклами само във Futbol TV! / България / Новини -  Futbol TV
Стриймове без досадни реклами само във Futbol TV! / България / Новини - Futbol TV

ЦСКА може да стане шампион още днес

Левски София Ботев поток на живо 12 ноември 2023 Безплатно п | Salternative  Group | Salternative
Левски София Ботев поток на живо 12 ноември 2023 Безплатно п | Salternative Group | Salternative

Александър Колев подпечата победата на ЦСКА 1948 с гол от дузпа в  последната минута на срещата - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Александър Колев подпечата победата на ЦСКА 1948 с гол от дузпа в последната минута на срещата - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg