Home

класификация воал перфориране пегула тенис Правя емигрирам Слабост

БТА :: Третата поставена Джесика Пегула стартира с победа на Откритото  първенство на Франция по тенис
БТА :: Третата поставена Джесика Пегула стартира с победа на Откритото първенство на Франция по тенис

Джей Пи: Сензацията в Мелбърн от семейство с 5 млрд. долара - Webcafe.bg

Пегула се справи с Гоф и ще спори за титлата на Финалите на WTA

Джесика Пегула стигна до полуфиналите във Вашингтон

Джесика Пегула се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис във  Вашингтон - Про Нюз Добрич
Джесика Пегула се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис във Вашингтон - Про Нюз Добрич

Джесика Пегула се класира за четвъртфиналите на турнир в Сеул

Бизнесдамата с 5 милиарда долара, която изумява на Australian Open

Пегула ще играе финал в Монреал след епична битка с Швьонтек - Тенис - Жени  - Gong.bg
Пегула ще играе финал в Монреал след епична битка с Швьонтек - Тенис - Жени - Gong.bg

БТА :: Джесика Пегула и Онс Жабюр се класираха за четвъртия кръг на  Откритото първенство на САЩ по тенис при жените
БТА :: Джесика Пегула и Онс Жабюр се класираха за четвъртия кръг на Откритото първенство на САЩ по тенис при жените

Пегула елиминира Швьонтек и е на финала в Монреал - Стадион

Шампионката от Монреал е аут: Световната №35 върза геврек на Пегула и я  разгроми в Синсинати - Tennis.bg
Шампионката от Монреал е аут: Световната №35 върза геврек на Пегула и я разгроми в Синсинати - Tennis.bg

Джесика Пегула ще играе на четвъртфинал в Сеул (резултати) – TennisKafe

Пегула шокира Швьонтек - Тенис - Dsport.bg

БТА :: Джесика Пегула се класира за полуфиналите на турнира по тенис във  Вашингтон
БТА :: Джесика Пегула се класира за полуфиналите на турнира по тенис във Вашингтон

Джесика Пегула продължава на US Open - Спорт - БНР Новини

Пегула отстрани Свитолина и е на полуфинал във Вашингтон - По света и у нас  - БНТ Новини
Пегула отстрани Свитолина и е на полуфинал във Вашингтон - По света и у нас - БНТ Новини

В най-очаквания мач при жените днес: Пегула надхитри Свитолина и е  1/8-финалистка на US Open - Tennis.bg
В най-очаквания мач при жените днес: Пегула надхитри Свитолина и е 1/8-финалистка на US Open - Tennis.bg

Джесика Пегула е на 1/4-финал на US Open след бърз успех над Квитова - Тенис  - Голям шлем - Gong.bg
Джесика Пегула е на 1/4-финал на US Open след бърз успех над Квитова - Тенис - Голям шлем - Gong.bg