Home

парашут ерозия Страхотен резултат от мача цска славия едва Игра на демон Fuck

Лотарията на дузпите подари билета за финала на SESAME Купа на България на  ЦСКА, Славия остана капо - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg
Лотарията на дузпите подари билета за финала на SESAME Купа на България на ЦСКА, Славия остана капо - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

ЦСКА ще измива срама от Сепси срещу Славия, Левски гостува на „Лаута“ - Gol

Новият треньор на ЦСКА 1948: Слабите резултати на Славия не ни дават  спокойствие - KotaSport
Новият треньор на ЦСКА 1948: Слабите резултати на Славия не ни дават спокойствие - KotaSport

ЦСКА - Славия 1:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Славия излъга ЦСКА 1948 в дебюта на Славков и влезе Топ 6 (ВИДЕО) - Спортни  новини
Славия излъга ЦСКА 1948 в дебюта на Славков и влезе Топ 6 (ВИДЕО) - Спортни новини

ИЗНЕНАДА! Славия удари ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

CSKA - Slavia *0:2 (7:6 - penalty shootout), 1/2 finals - Bulgarian Cup |  21.04.2022 (HIGHLIGHTS) - YouTube
CSKA - Slavia *0:2 (7:6 - penalty shootout), 1/2 finals - Bulgarian Cup | 21.04.2022 (HIGHLIGHTS) - YouTube

Нова издънка за ЦСКА този път на ''Армията'', Ел Маестро продължава да  търси първа победа - efbet Лига - Dsport.bg
Нова издънка за ЦСКА този път на ''Армията'', Ел Маестро продължава да търси първа победа - efbet Лига - Dsport.bg

Славия поведе на ЦСКА с 2:0 още до 12-ата мин. с голове на Тони Тасев и  Иван Минчев, "червените" победиха при дузпите и са на финал (ВИДЕО) - Спорт  - Телеграф
Славия поведе на ЦСКА с 2:0 още до 12-ата мин. с голове на Тони Тасев и Иван Минчев, "червените" победиха при дузпите и са на финал (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф

ЦСКА отново разочарова, добра се до равенство със Славия ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ЦСКА отново разочарова, добра се до равенство със Славия ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

ЦСКА - Славия, "червените" са на финал! - Topsport.bg

ЦСКА победи Славия с 3:2 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

ЦСКА 1948 задълбочи кризата в Славия - efbet Лига - Dsport.bg

ЦСКА се спъна и в Славия – Тема Спорт

РЕПОРТАЖ: Славия - ЦСКА 0:2 - YouTube

Кой ще победи: ЦСКА - София или Славия? Играй сега в Carlsberg Домът на  феновете
Кой ще победи: ЦСКА - София или Славия? Играй сега в Carlsberg Домът на феновете

А група - Статистика за ЦСКА (София) срещу Славия (София) - Мачове |  Резултати | Статистика
А група - Статистика за ЦСКА (София) срещу Славия (София) - Мачове | Резултати | Статистика

ЦСКА-София с важен успех при гостуването си на Славия

Ел Маестровите мъки на "ЦСКА-София" продължиха - Новини СЕГА

БТА :: ЦСКА се наложи над Славия с два гола в рамките на пет минути през  второто полувреме
БТА :: ЦСКА се наложи над Славия с два гола в рамките на пет минути през второто полувреме