Home

наперен изкушение пътека тенис европа Ужас Оборудвайте И екип

12 българчета на 1/4-финал на турнира на Тенис Европа - Спорт и шоу

Новини - Българска федерация по тенис

4 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от първа категория  на Тенис Европа в София
4 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от първа категория на Тенис Европа в София

Победи за Нестеров и Десподов в турнири от "Тенис Европа" - Tennis.bg

Тенис Клуб Приста град Русе | Ruse

Брияна Иванова взе титлата на международен тенис турнир в Свиленград

Във Варна започна турнир до 14 г. от Тенис Европа - Спорт

Осем българи започнаха с победи на турнир от Тенис Европа в Хасково

16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа  в Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Брияна Иванова и Елеонора Тонева полуфиналистки на турнир от Тенис Европа в  Гърция
Брияна Иванова и Елеонора Тонева полуфиналистки на турнир от Тенис Европа в Гърция

Наши таланти спечелиха титлите на двойки на турнир от Тенис Европа до 14 г.  в Санта Марина - VoiceInSport.bg
Наши таланти спечелиха титлите на двойки на турнир от Тенис Европа до 14 г. в Санта Марина - VoiceInSport.bg

Българин е №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години - По света и у нас  - БНТ Новини
Българин е №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години - По света и у нас - БНТ Новини

Tennis Club Pro Sport | Sofia

Брияна Иванова е шампионка на турнир от Тенис Европа до 14 в София -  Искра.бг
Брияна Иванова е шампионка на турнир от Тенис Европа до 14 в София - Искра.бг

15 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 14 г. от Тенис Европа в

Пловдивски четвъртфинал на Тенис Европа в София

Георги Георгиев спечели и сингъла на турнира от Тенис Европа в Свиленград |  Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com
Георги Георгиев спечели и сингъла на турнира от Тенис Европа в Свиленград | Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com

Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис  Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

7 български победи на старта на турнир до 12 г. от Тенис Европа в Сърбия -  Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
7 български победи на старта на турнир до 12 г. от Тенис Европа в Сърбия - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

8 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в  Пазарджик
8 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в Пазарджик

Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта  Марина
Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта Марина

Русенската тенисистка Никол Нунева с титла на двойки и сребро от Тенис  Европа – Русе Медиа - За да знаеш повече
Русенската тенисистка Никол Нунева с титла на двойки и сребро от Тенис Европа – Русе Медиа - За да знаеш повече

16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа  в Плевен
16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен

Димитър Кисимов беше избран да бъде част от отбора до 16 г. на ITF и Тенис  Европа - По света и у нас - БНТ Новини
Димитър Кисимов беше избран да бъде част от отбора до 16 г. на ITF и Тенис Европа - По света и у нас - БНТ Новини