Home

Reпаста критика предсказател футбол ботев локомотив пловдив забавление кислород Безкраен

Ботев Пд - Локомотив Пд 0:1 /репортаж/ - YouTube

Битката на Пловдив остана без победител, Локомотив и Ботев си размениха по  един гол в страхотен мач на "Лаута" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Битката на Пловдив остана без победител, Локомотив и Ботев си размениха по един гол в страхотен мач на "Лаута" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 0:0 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 0:0 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев изпусна Локомотив в 118-ото дерби на Пловдив

Много положения, но отново без победител в дербито на Пловдив

Локомотив (Пловдив) 1:1 Ботев (Пловдив) II

БТА :: Ботев (Пловдив) с група от 20 футболисти за градското дерби с  Локомотив
БТА :: Ботев (Пловдив) с група от 20 футболисти за градското дерби с Локомотив

Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив по ТВ: Къде да гледаме дербито?

Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 09 Август - BET-BG.com

Над 7 хиляди са продадените пропуски за дербито Ботев Пловдив - Локомотив  Пловдив
Над 7 хиляди са продадените пропуски за дербито Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 6:0, "смърфовете" се забавляват на  "Лаута" - Topsport.bg
Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 6:0, "смърфовете" се забавляват на "Лаута" - Topsport.bg

Локомотив и Ботев не излъчиха победител в пловдивското дерби - Стадион -  БНР Новини
Локомотив и Ботев не излъчиха победител в пловдивското дерби - Стадион - БНР Новини

Загуба срещу Ботев Пловдив - ФК Локомотив София

Локомотив Пловдив - Ботев Враца: 31.07.2023 | BGPrognozi.info

Надъхват футболистите на Ботев Пловдив за победа срещу Локомотив Пловдив с  рекордни премии
Надъхват футболистите на Ботев Пловдив за победа срещу Локомотив Пловдив с рекордни премии

Без голове в 118-ото пловдивско дерби между Ботев и Локомотив - По света и  у нас - БНТ Новини
Без голове в 118-ото пловдивско дерби между Ботев и Локомотив - По света и у нас - БНТ Новини

Локо срещу Ботев в битката за Пловдив

Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:1 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив - Gol

Кога и къде да гледаме дербито Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив - Спортни  новини
Кога и къде да гледаме дербито Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив - Спортни новини

Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) 1:1 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) 1:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

ЖЕГА, БИТКА И ДРАМА: Без победител на Локо - Ботев (ВИДЕО)

Ботев Пловдив надхитри Локомотив Пловдив в достойно зрелищен сблъсък, взе  исторически превес
Ботев Пловдив надхитри Локомотив Пловдив в достойно зрелищен сблъсък, взе исторически превес

Футболен празник на "Колежа"! Ботев приема Локомотив в 118-ото дерби на  Пловдив