Home

Отбивам се маратон горчивина хебър спартак варна двуслойна ръководство Изпълнете

В деня на своята промоция Хебър гостува на Спартак във Варна за своето  оцеляване – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!
В деня на своята промоция Хебър гостува на Спартак във Варна за своето оцеляване – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Спартак Варна обърна Хебър и продължава да вярва в спасението - По света и  у нас - БНТ Новини
Спартак Варна обърна Хебър и продължава да вярва в спасението - По света и у нас - БНТ Новини

Преди Хебър – Спартак (Варна) – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

10 от Хебър удържаха точката със Спартак (ВИДЕО)

Спартак Варна - Хебър 1:0 /първо полувреме/

БТА :: Спартак 1918 Варна победи Хебър след обрат и спечели важни три точки  в борбата си за оцеляване
БТА :: Спартак 1918 Варна победи Хебър след обрат и спечели важни три точки в борбата си за оцеляване

Спартак Варна и Хебър откриват петия кръг в Първа лига - Gol

Спартак Варна за мача с Хебър: Време е за победата на всяка цена! - Варна  Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Спартак Варна за мача с Хебър: Време е за победата на всяка цена! - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Преди Хебър 1918 – Спартак 1918 – Ние пазим традициите в пазарджишкия  футбол!
Преди Хебър 1918 – Спартак 1918 – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Хебър и Спартак Варна не си вкараха в Пазарджик - Gol

След 3 гола през второто полувреме Спартак Варна обърна Хебър и вярва в  чудото (ВИДЕО)
След 3 гола през второто полувреме Спартак Варна обърна Хебър и вярва в чудото (ВИДЕО)

Хебър и Спартак Варна не се победиха в дербито на последните в класирането  на Първа лига - По света и у нас - БНТ Новини
Хебър и Спартак Варна не се победиха в дербито на последните в класирането на Първа лига - По света и у нас - БНТ Новини

Спартак Варна - Хебър 2:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ФК „Спартак 1918“ Варна – ФК „Хебър“ Пазарджик 1:0 - Спорт

Спартак Варна мечтае за спасение след експресен обрат над Хебър - БГ Футбол  - efbet Лига - Gong.bg
Спартак Варна мечтае за спасение след експресен обрат над Хебър - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Херо определи групата на Спартак (Варна) за двубоя с Хебър

Хебър излъга Спартак Варна в дербито на новаците в efbet Лига - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
Хебър излъга Спартак Варна в дербито на новаците в efbet Лига - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ключова победа за Хебър в дербито със Спартак (Варна)

Хебър - Спартак Варна 0:0 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Спартак Варна с обрат срещу Хебър Пазарджик в мач от efbet Лига

Хебър и Спартак не се победиха при завръщането на "Георги Бенковски" -  Topsport.bg
Хебър и Спартак не се победиха при завръщането на "Георги Бенковски" - Topsport.bg

Хебър и Спартак (Варна) не успяха да си вкарат гол - Спорт - БНР Новини

Спартак (Варна) - Хебър (Пазарджик): 2:1 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Спартак (Варна) - Хебър (Пазарджик): 2:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg