ЦСКА - Спартак Варна 1:0 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Спартак и ЦСКА 1948 си отбелязаха по три гола - Стадион - БНР Новини

Спартак (Варна) - ЦСКА по ТВ: Къде да гледаме двубоя от Първа лига?

Варненската инвазия на ЦСКА 1948 приключи с втори, но фамозен хикс със  Спартак - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Варненската инвазия на ЦСКА 1948 приключи с втори, но фамозен хикс със Спартак - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА удари с 1:0 Спартак Варна на "Армията" - Последни Новини от DNES.BG

Спартак (Варна) загуби минимално от ЦСКА в София

Спартак" (Варна) тръгна във Втора лига с 2:1 над ЦСКА 1948 II

ЦСКА - Спартак (Варна) 1:0 в efbet Лига - Topsport.bg

ЦСКА излиза за нов шампионски мач, съперник е Спартак Варна

Спартак (Варна) приема ЦСКА на осветление - Topsport.bg

Спартак Варна с прекроена защита срещу ЦСКА - Варна Спорт - Новинарски  уебсайт за спорт
Спартак Варна с прекроена защита срещу ЦСКА - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

ЦСКА 1948 - Спартак Варна 2:0 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Спартак Варна - ЦСКА 0:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Спартак Варна тръгна с успех над шампиона, за който дебютира бразилец -  Втора лига - Dsport.bg
Спартак Варна тръгна с успех над шампиона, за който дебютира бразилец - Втора лига - Dsport.bg

ЦСКА победи минимално новака "Спартак" (Варна) и излезе на върха - Спорт -  Дневник
ЦСКА победи минимално новака "Спартак" (Варна) и излезе на върха - Спорт - Дневник

ЦСКА - Спартак (Варна), 1:0, (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Билетите за мача ФК „Спартак“ (Варна) – ЦСКА 1948 II са в продажба - Spartak  Varna
Билетите за мача ФК „Спартак“ (Варна) – ЦСКА 1948 II са в продажба - Spartak Varna

Спартак Варна и ЦСКА 1948 поделиха точките след страхотна драма и шест гола  за едно полувреме - По света и у нас - БНТ Новини
Спартак Варна и ЦСКА 1948 поделиха точките след страхотна драма и шест гола за едно полувреме - По света и у нас - БНТ Новини

Спартак (Варна) - ЦСКА 0:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

ЦСКА 1948 взе своето срещу Спартак Варна ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
ЦСКА 1948 взе своето срещу Спартак Варна ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Спартак (Варна) 0 : 0 ЦСКА 3′ Шанс за домакините

ЦСКА защитава аванса на върха срещу борещия се за спасение Спартак Варна -  БГ Футбол - Gong.bg
ЦСКА защитава аванса на върха срещу борещия се за спасение Спартак Варна - БГ Футбол - Gong.bg