Home

небе зелен до известна степен как завърши лудогорец левски руда деформация класически

Купа на България (полуфинали): Лудогорец – Левски - Scatter.bg

Лудогорец" не победи "Левски", но му подписа историческия антирекорд |  Корнер.dir.bg
Лудогорец" не победи "Левски", но му подписа историческия антирекорд | Корнер.dir.bg

Лудогорец - Левски, 2:1, (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Лудогорец и Левски не се победиха в здрава битка с отменена дузпа и  незачетен гол - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Лудогорец и Левски не се победиха в здрава битка с отменена дузпа и незачетен гол - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Зрелище в Разград! Лудогорец сломи Левски в петголово шоу и гледа към  титлата - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Зрелище в Разград! Лудогорец сломи Левски в петголово шоу и гледа към титлата - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Левски ще търси изход от кризата срещу Лудогорец

Левски не се даде на Лудогорец, "сините" играха 45 минути с човек по-малко  (видео+галерия)
Левски не се даде на Лудогорец, "сините" играха 45 минути с човек по-малко (видео+галерия)

Лудогорец - Левски по ТВ: Къде да гледаме сблъсъка за Суперкупата на  България?
Лудогорец - Левски по ТВ: Къде да гледаме сблъсъка за Суперкупата на България?

Левски не успя да спре лошата серия, но не падна от Лудогорец и намигна на  ЦСКА - efbet Лига - Dsport.bg
Левски не успя да спре лошата серия, но не падна от Лудогорец и намигна на ЦСКА - efbet Лига - Dsport.bg

ПФК Лудогорец 1945 – Уикипедия

Лудогорец подчини Левски: "Сините" без успех в 23 поредни мача с "орлите" в  Първа лига (ВИДЕО)
Лудогорец подчини Левски: "Сините" без успех в 23 поредни мача с "орлите" в Първа лига (ВИДЕО)

Левски - Лудогорец 0:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Мач център: Левски (София) - Лудогорец, 28.02.2023: Репортаж | ПФК Лудогорец

Денят настъпи! Левски се изправя срещу Лудогорец

"Лудогорец" надви "Левски" в драма с дузпи и грабна суперкупата

Лудогорец с трета шампионатна победа над Левски и рекордна преднина на  върха | ПФК Лудогорец
Лудогорец с трета шампионатна победа над Левски и рекордна преднина на върха | ПФК Лудогорец

Антирекорд за Левски: 11 поредни мача без победа след 0:0 с Лудогорец

Лудогорец победи Левски ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

БИТКА НА ГЕРЕНА: Левски спря Лудогорец (ВИДЕО)

Кога и къде да гледаме реваншите на Левски и Лудогорец в Европа - Спортни  новини
Кога и къде да гледаме реваншите на Левски и Лудогорец в Европа - Спортни новини

12-та титла за Лудогорец! ЦСКА с отровна радост срещу Левски /СНИМКИ/ -  Спорт — Новини Стандарт
12-та титла за Лудогорец! ЦСКА с отровна радост срещу Левски /СНИМКИ/ - Спорт — Новини Стандарт

Левски и Лудогорец с нулево реми на "Герена" - По света и у нас - БНТ Новини

Лудогорец ликува със Суперкупата, сломи Левски с дузпи в зрелище ВИДЕО

Лудогорец - Левски по ТВ: Къде да гледаме дербито между "зелени" и "сини"?

Екшън! Отменена дузпа, незачетен гол, 12 картона и 0:0 между Лудогорец и  Левски - efbet Лига - Dsport.bg
Екшън! Отменена дузпа, незачетен гол, 12 картона и 0:0 между Лудогорец и Левски - efbet Лига - Dsport.bg

Левски" спря "Лудогорец", но не и серията си без победа

Суперкупата на България е в Разград! „Лудогорец“ - „Левски“ 6:5 – Вестник  "Екип 7"
Суперкупата на България е в Разград! „Лудогорец“ - „Левски“ 6:5 – Вестник "Екип 7"